Wyższa Szkoła Logistyki | PARTNER

Wyższa Szkoła Logistyki wspiera firmę L-Systems w tworzeniu projektu Wirtualne Laboratoria. Projekt ten to innowacyjna inicjatywa, która umożliwia praktyczne nauczanie zarządzania projektami i biznesem w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku światowej klasy systemu ERP. Dzięki temu, uczniowie mogą zdobyć cenne praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami i biznesem, które przyda im się w przyszłej karierze. Wyższa Szkoła Logistyki wnosi w projekt swoją wiedzę oraz doświadczenie z dziedziny zarządzania biznesem i logistyki. Współpraca ta pozwala na wykorzystanie najnowocześniejszych technologii w celu zapewnienia jak najbardziej praktycznych i rozwijających technik nauczania. W ten sposób, projekt „Wirtualne Laboratoria” jest efektem owocnej współpracy między firmą L-Systems a Wyższą Szkołą Logistyki, która przyczynia się do podniesienia jakości edukacji w dziedzinie zarządzania projektami i biznesem.

Od pierwszych dni swojej działalności (2001r.) Wyższa Szkoła Logistyki przyjęła charakter elitarny, polegający na posiadaniu swoistych atrybutów, z którymi jest identyfikowana: wysoko wykwalifikowanej kadry nauczycieli, w tym także wykładowców zagranicznych, o międzynarodowym autorytecie w dziedzinie logistyki, bazy dydaktycznej z biblioteką, laboratoriami komputerowymi, a także rezygnacją z kształcenia masowego.

Prestiż Wyższej Szkoły Logistyki tworzy kompetentne grono specjalistów, doświadczonych nauczycieli akademickich, rekrutujących się z wyższych uczelni Poznania i kraju, a także spośród kadry naukowo–badawczej, bogatej w wiedzę praktyczną, wywodzącej się z Instytutu Logistyki i Magazynowania, który był inicjatorem utworzenia uczelni.

Troska o jakość kształcenia oraz profesjonalne przygotowanie absolwenta opuszczającego mury Wyższej Szkoły Logistyki to pierwszoplanowe zadania zarówno władz uczelni, jak i nauczycieli akademickich. Wiedza i umiejętności w obszarze szeroko pojętego zarządzania biznesem i logistyki, nabywane w Wyższej Szkole Logistyki umożliwiają zdobycie atrakcyjnego wykształcenia i zawodu poszukiwanego na rynku pracy.

Telefon:

+ 67 349 11 09

Email:

WL@L-Systems.pl

Godziny otwarcia:

Pon – Pt. 8:00-16:00