WIRTUALNE LABORATORIA - BIZNES I ZARZĄDZANIE

Wirtualne Laboratoria to metoda kształcenia przedsiębiorczości i zarządzania biznesem opracowana przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu oraz firmę L-Systems. Jest to okazja do wykorzystania światowej klasy systemu ERP (służącego do planowania zasobów i zarządzania przedsiębiorstwem, użytkowanego na co dzień w dużych firmach produkcyjnych, handlowych i logistycznych) z poziomu szkolnej pracowni komputerowej. Nauczyciele i uczniowie logują się do systemu informatycznego przez stronę internetową, gdzie realizują przygotowane przez specjalistów zadania w wirtualnych przedsiębiorstwach. Uczniowie zdobywają w ten sposób praktyczne umiejętności dotyczące zarządzania przedsiębiorstwem, w zgodzie z aktualną podstawą programową. Innowacyjność Wirtualnych Laboratoriów została doceniona przez Polskie Towarzystwo Logistyczne oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Platforma powstała w ramach projektu „Wirtualne laboratoria – sukces innowacji” POKL.03.03.04-00-010/10, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, jako owoc ponad dwuletniej współpracy przedsiębiorców, specjalistów z WSL, firmy L-Systems oraz blisko 7500 uczniów i nauczycieli z ponad 200 szkół średnich z całej Polski.

CO ZYSKUJE SZKOŁA ?

DLACZEGO WARTO ?

ILE TO KOSZTUJE ?

Koszt rocznego dostępu do WL w roku szkolnym jest w całości przeznaczony na konieczną obsługę Wirtualnych Laboratoriów i jest zależny od ilości loginów:

Liczba stanowisk
16
32
48
64
Cena obsługi w PLN brutto
3940
5250
6550
7600

JAK DOŁĄCZYĆ ?

Jesteś zainteresowany dołączeniem do grona użytkowników? Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić dedykowaną ofertę:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zgłoszenia przyjmowane są także pod adresem e-mail: WL@L-Systems.pl

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Obejrzyj film (TUTAJ) ukazujący przykładową lekcję z użyciem Wirtualnych Laboratoriów.

W razie pytań skontaktuj się z nami pod adresem mailowym WL@L-Systems.pl bądź wypełnij formularz kontaktowy.

Dołącz do nas – razem zmieniamy jakość edukacji zawodowej!

ZAUFAŁY NAM SETKI SZKÓŁ Z CAŁEJ POLSKI!

Regulamin WL

Telefon:

+ 67 349 11 09

Email:

WL@L-Systems.pl

Godziny otwarcia:

Pon – Pt. 8:00-16:00